logotyp
Login

Bezpečnostní služba BM Security

Bezpečnostní služba BM Security

BM Security je dodavatelem bezpečnostních služeb nejen v rámci Prahy. Našich bezpečnostních služeb můžete využít v oblasti celé České republiky. Po dohodě zajišťujeme také bezpečnostní služby v zahraničí. Bezpečnostní služba BM Security zajišťuje komplexní balíčky bezpečnostních služeb, s individuálním přístupem ke každému z klientů.

Naše pražská bezpečnostní služba poskytuje svým klientům služby osobního strážce pro ochranu osob, služby vozového parku k přepravě osob, zajišťuje hotelovou sekurity a film security, ostrahu barů, diskoték, divadel, veřejných objektů, průmyslových budov a areálů. Bezpečnostní služba BM Security střeží veřejný majetek, osobní majetek i majetek firem, hlídá velká veřejná prostranství měst při akcích pro širokou veřejnost.

Naše bezpečnostní služba realizuje jednorázové zakázky i zakázky dlouhodobého charakteru v oblasti ostrahy společenských, kulturních a sportovních akcí. V říjnu 2015 se naše bezpečnostní agentura postarala o ostrahu turné Alexandrovců po Slovenské republice.

Zázemí bezpečnostní služby BM Security tvoří spolehliví zaměstnanci, kteří se nezaleknou žádné hrozby, zbraně pořízené v souladu s platným zbrojním pasem a také luxusní vozový park, jež naše bezpečnostní služba používá k přepravě i osobní ochraně našich klientů. Jste- li v naší péči, nebojte se o bezpečí, protože vaše vlastní bezpečnost je naší jedinou prioritou. Když dochází vám naděje, ohlídáme vaši banku, poskytneme vám osobní ochranku, odeženeme výtržníky a zloděje.

Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign