logotyp
Login

Osobní ochranka a ochrana populárních osob, ochranka VIP klientů

Osobní ochranka a ochrana populárních osob, ochranka VIP klientů

Služeb naší osobní ochranky využívají nejčastěji známé populární osobnosti, zpěváci a herci. Zpěváci během svých koncertů a turné jsou ohroženi horlivými fanoušky, kteří ani nemusí mít zlý úmysl, přesto však svým idolům mohou v zápalu vášně způsobit úraz či jinou nepříjemnost. Zajišťujeme ochranu osob nejen na veřejnosti, v rámci koncertů a společenských akcí. Naše ochranka má na starosti bezpečnou přepravu osob ze společenských akcí do hotelů či jejich domovů. Ochrana osob spočívá také ve střežení jejich soukromí a ochraně před novináři.

Mezi naše klienty patří populární osobnosti, např. Agáta Prachařová či Vojtěch Dyk. Jako ochranku si nás najímají hudební skupiny No Name, Nightwork, B- Side band a další.

Zajišťujeme také ochranu osob, které se cítí ohroženi na zdraví či životě, včetně jejich rodinných příslušníků. Jedná se zpravidla o známé podnikatele a veřejně známé osobnosti, kteří se stali obětí výhrůžek či útoků. Jsme schopni zajistit ochranu osob mimo území České republiky a doprovodit klienty na jejich zahraničních cestách. Dbáme na bezpeční i pohodlí našich klientů. Při osobní ochraně osob a jejich přepravě používáme vlastní vozový park, jehož součástí jsou luxusní vozy Hammer H2 či Jeep Grand Cherokee. Pro osobní ochranku BM Security je posláním zajištění maximální bezpečnosti klientů, naše klienty chráníme i vlastním tělem. Bojíte se o vlastní bezpečí nebo potřebujete ochránit svou rodinu? Neváhejte nás kontaktovat, zajistíme Vám spolehlivou osobní ochranku.


Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign