logotyp
Login

Ostraha objektů, majetku a osob, ostraha historicky cenných a průmyslových budov

Ostraha objektů, majetku a osob, ostraha historicky cenných a průmyslových budov

Ostraha objektů a majetku je nejčastěji spojena s většími zakázkami dlouhodobějšího charakteru. Zajišťujeme ostrahu větších objektů a areálů s vysokou koncentrací volně se pohybujících osob, jako jsou velká nákupní střediska, zábavní areály, divadla, koncertní sály a sportoviště. Během ostrahy objektů volně přístupných veřejnosti monitorujeme rizikové chování osob, jež jsou potenciální hrozbou. Mezi rizikové faktory patří zejména vliv alkoholu či jiných omamných látek. V případě nutnosti při ostraze objektů spolupracujeme s policií.

K našim zakázkám ostrahy objektů patří ostraha škol v rizikových lokalitách, dále ostraha veřejných prostranství, které jsou ohroženy útokem drogově závislých občanů.

Nabízíme své služby k ostraze historicky cenných objektů a budov, v nichž se nachází historicky cenné předměty ( zámky, muzea, galerie obrazů apod.).

Ostraha majetku velmi často spočívá v ostraze pošt, klenotnictví a zlatnictví, jež lákají zloděje zdánlivě snadnou kořistí. S naší ostrahou však nebudou mít sebemenší šanci.

Nikdy nepodceňujeme ostrahu průmyslových objektů, které se často nachází v odlehlé lokalitě, vzdáleny od ruchu města. Součástí ostrahy objektů s větší rozlohou jsou pravidelné obchůzky naší ostrahy. Ostraha objektů od BM Security střeží objekty i jejich obsah, hlídá osoby a dbá na dodržování ekologických postupů, čímž chrání i životní prostředí.

 

Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign