logotyp
Login

Ostraha společenských, kulturních a sportovních akcí

Ostraha společenských, kulturních a sportovních akcí

Značný podíl činnosti naší agentury BM Security spočívá v ostraze společenských, kulturních a sportovních akcí. Dalo by se říci, že na společenských a kulturních akcí jsme jako doma. Jenže zatímco se většina zúčastněných může bezstarostně bavit, my jsme tu pracovně a staráme se o bezpečí účinkujících i návštěvníků. Ochranka nikdy nespí a ostraha společenských, kulturních a sportovních akcí vyžaduje naše maximální nasazení. Všimnete si nás, když se při ostraze společenských akcí zamícháme v davu? V roce 2015 se naše ostraha pohybovala na akcích v ČR i na Slovensku. Měli jsme na starosti ostrahu akcí Čarodějáles 2015, Roadshow Fabia 2015, Roadshow Prima jede k Vám, Havelské posvícení a Burčákobraní v Radotíně, ŠKODA park na Dnech NATO v Ostravě, ostrahu Škoda parku na Barum Rally Zlín.

Svá specifika při ostraze společenských akcí mají velké koncertní sály, arény a sportoviště. Vysoce riziková jsou sportovní utkání na sportovních stadionech, v nichž nezřídka dochází ke vzájemným potyčkám fanoušků soupeřících týmů. Při ostraze sportovišť dbáme v první řadě o bezpečí veřejnosti, vytipování fanoušků s rizikovým chováním a udržení je v patřičných mezích, aby neohrožovali sebe navzájem a jejich okolí.

Agentura BM Security se postará o kompletní zajištění ostrahy vašich společenských, sportovních a kulturních akcí. Chování davu je odlišné než chování jednotlivce a sebemenší konflikt se v prostředí plném lidí mění v masovou hysterii. S přítomností naší ochranky se výrazně snižuje riziko výtržností a potyček, veškerým hrozbám tohoto charakteru zabráníme velmi rychle.

 

 

Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign