logotyp
Login

Bezpečnostní agentura BM Security Praha

Bezpečnostní agentura BM Security Praha

Bezpečnostní agentura BM Security Praha je vaším prostředkem k zajištění bezpečí. Pocit bezpečí je jednou ze základních lidských potřeb. Často však může být pocit bezpečí narušen, ať už oprávněně, či na základě nepodložených obav. Strach se stává příčinou dlouhodobého stresu, který může vyvolat zdravotní problémy. Bezpečnostní agentura BM Security Praha vám pomůže zbavit se strachu, abyste v noci mohli klidně a nerušeně spát. Pokud máte jakékoli obavy o vaše bezpečí, svěřte se do péče naší bezpečnostní agentury pro osobní ochranu a ostrahu majetku.

Bezpečnostní agentura BM Security Praha zajišťuje osobní ochranu osob a jejich přepravu po celém území republiky. Součástí naší práce je dlouhodobá ochrana známých osob, společenských akcí, firemních akcí, ostraha koncertů a film security.

Naše pražská bezpečnostní agentura se věnuje ostraze hotelů, barů, diskoték. Střežíme budovy, společenská sídla, chráníme firemní objekty před útokem zlodějů či vandalů. Zaměstnanci naší bezpečnostní agentury procházejí důkladným výcvikem, zbraně jsou pořizovány na platný zbrojní průkaz.

Mnoho klientů naší pražské bezpečnostní agentury využívá našich služeb dlouhodobě či opakovaně. Zabezpečujeme celoroční ostrahu Střeleckého ostrova a Žofína, zajišťujeme ochranu kulturních a společenských akcí v Radotíně, spolupracujeme s Radotínskou radnicí. Pracujeme pro velké firmy jako je ČEZ a Škodovka. Chráníme životy a zdraví osob, hlídáme jejich majetek, zajišťujeme bezproblémový chod společenských, kulturních a sportovních akcí. Osoby, domy, akce i byty pro vás střeží BM Security.

 

Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign