logotyp
Login

Poslání BM Security Praha

Poslání BM Security Praha

Seznamte se s posláním agentury BM Security Praha.

BM Security Praha představuje silné ruce, které odrazí fyzický útok mířený na vaši osobu. BM Security Praha představuje airbag, jež se postaví do cesty útočníkovi, který vám chce ublížit.

Žijeme ve světe, který ani zdaleka nemůže být nazýván mírumilovným. V našem světe stále probíhá mnoho válečných konfliktů a ani v zemích, kde je mír se někdy necítíme bezpečně. I když z toho nemáte radost, násilí je silně zakořeněno v lidské povaze a čas od času můžete narazit na někoho, kdo vás bezprostředně ohrožuje slovně či fyzicky. BM Security Praha stojí na vaší straně. Nasazujeme vlastní tělo, abychom zamezili bezpráví a ochránili vás před zbytečným úrazem. BM Security Praha vás hlídá ve dne i v noci, i když o tom třeba ani nemáte tušení. BM Security Praha se účastní celé řady společenských akcí a oslav, na nichž střeží bezpečí všech přítomných.

Potřebujete-li služby bodyguarda, osobní ochranku, nebo ostrahu majetku, zkuste se obrátit na BM Security Praha. Ostrahu veřejných, společenských, kulturních a sportovních akcí máme v malíčku.

V minulosti jsme dohlíželi na bezpečí mnoha populárních osobností – např. Vojtěch Dyk, Martin Dejdar, Ewa Farna, Eva Pilarová, Walda Gang, Kurt Eling, Ernerto Hoost, Michal David, Klára Vytisková, Artur Kyshenko, Aleš Brichta, Albert Kraus, Fredy Kemayo, Stefan Leko, Pavel Nedvěd či skupina Kabát. Podíleli jsme se také na ostraze nejkrásnějších žen v republice při oblíbené soutěži Česká Miss.

Zpět na hlavní výpis

POSLEDNÍ REFERENCE

obrázek
Křest nové desky Chinaski 2022
obrázek
Oktagon O2 arena 2022
HOME Bezpečnostní agentura BMsecurity

Created by © 2014 -2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign